г. Киев, ст. м. Героев Днепра

Оболонский проспект 52

+38 (096) 688 14 18

+38 (068) 340 42 19

Вебінар від «Всеосвіти» на тему: «Психологічний погляд на гендерну ідентифікацію особистості»

Освітня платформа «Всеосвіта» разом з психологом, психотерапевтом та кандидатом психологічних наук Анною Олександрівною Коцюбою запрошують усіх охочих до перегляду безкоштовного вебінару на тему: «Психологічний погляд на гендерну ідентифікацію особистості».

В ході вебінару спікер розкриває комплексне поняття «гендер», яке більшість з нас пов’язували лише зі статтю. З метою підвищення психологічної культури освітян автор навчально-тренінгових курсів розкриє учасникам психологічну складову гендерної соціалізації особистості та хибне сприйняття гендерних ролей.

Крім трьох основних парадигм розуміння гендеру автор пропонує розглянути й вікові особливості формування гендерної ідентифікації. Цільовою аудиторією вебінару можуть стати слухачі усіх категорій.

Детальний план вебінару міститься в анотації на його сторінці, а додаткові матеріали відеолекції стануть доступними до звантаження одразу після перегляду вебінару. Їх ви можете використати у подальшій роботі або ознайомлення колег та членів методичного об’єднання школи.

Ваша участь в освітньому вебінарі від «Всеосвіти» підтверджується свідоцтвом із зазначенням кількості академічних годин та результату успішного проходження тестування. Варто зазначити, що такий результат у документі зазначається лише в разі успішного складання тесту на перевірку рівня засвоєних знань.

Сплатити вартість свідоцтва про участь, яка складає 49 грн, можна за допомогою банківської карти або квитанції, електронний варіант якої доступний до звантаження за спеціальною кнопкою.

Вдосконалення фахових компетенцій можливе також за допомогою авторських курсів, які пропонує освітня платформа. Такі заняття зручно поєднувати з роботою, а щоденне формування груп дозволяє приєднатись у будь-який момент.

Курси тривалістю від 24 до 72 годин мають лекційні та практичні блоки, а наприкінці відбувається підсумкова атестація. За бажанням пройти курс можна й за індивідуальним прискореним графіком. Усі слухачі дистанційних курсів отримують свідоцтво про проходження курсу з унікальним номером, яке можна перевірити на офіційному сайті «Всеосвіти».

Наразі на сайті оголошено набір на 7 авторських дистанційних курсів, які спрямовані на підвищення комп’ютерної та фінансової грамотності освітян, активізацію власного творчого потенціалу та протидію булінгу.

Попереду зимові свята та канікули – найкращий час для самовдосконалення та розвитку. Встигніть сплатити вартість дистанційного курсу зі знижкою до 85 % до кінця грудня. Детальна інформація про участь у безкоштовних вебінарах та дистанційних курсів розміщена на офіційному сайті освітнього порталу.

Джерело https://vseosvita.ua