г. Киев, ст. м. Героев Днепра

Оболонский проспект 52

+38 (096) 688 14 18

+38 (068) 340 42 19

Онлайн-опитники та тестування по інтернет-мережі

Програма сайту розрахована на аудиторію викладачів, викладачів та педагогів шкіл та ВНЗ.

Зазвичай, аби розуміти загальний рівень освіченості аудиторії у певній темі, викладачі, тренери та коучі проводять оцінювання шляхом тестів, опитників або усного інтерв’ю. Результати цієї процедури закладають основу майбутнього перебігу програми і не може відбуватися швидко, а час для викладача – на вагу золота. Однак, завдяки якісним сучасним, комп’ютерним технологіям робочий час використовується з мінімальними втратами.

Ресурси-опитники, онлайн-архіви та збірники примножують темпи обробки отриманих данних. Як результат, маємо об’ємні масиви опрацьованого матеріалу, проведення поточної атестації та контролю. В рамках цієї стратегії платформа “Всеосвіта” сформувала освітню програму “Інтернет-ресурси для опитування і тестування”, який має на меті навчити викладачів користуватися інтернет-ресурсами та дасть найбільш вичерпні огляди за переліком безкоштовних програм зі створення тестів, кросвордів і опитників.

Відповідальною за розробку курсу була Левченко Ірина Михайлівна, педагог з географії НЗ “Гірська багатопрофільна гімназія”, призерка премії Global Teacher Prize.

Зі слів авторки, про найважливіше та відповідне у курсі розказати було не просто, тому що подібних ресурсів для тестування багато, але лише деякі з них є достатньо функціональні. Інтернет-ресурси поступово вводять в практику і при проведені уроків.

Індикатори успішності:

  • 12 питань вимагають лише 15-20 хвилин. Це у 2 рази менше, ніж з паперовими тестами.
  • оцінка результатів відбувається згідно з ключем, тому мінімізується вплив людського фактора або суб’єктивна оцінка.
  • Педагог стає певною мірою операційним менеджером, що переносить оцінки до журналу.

Інструменти сервісу:

  • опитники;
  • голосування;
  • кросворди;
  • ребуси/головоломки.

Адаптований сервіс дозволяє завантажувати тести та опитники з допомогою більшості онлайн-платформ так, аби користувач міг роздрукувати або перенести його на флеш-носій.

Сайт є зручним та ефективним сервісом для педагогів та викладачів, тому що:

Завершується навчання електронним документом, що свідчить про його успішне складання. Видаватиметься англійською та українською мовами. Свідоцтво про проходження курсу надсилатиметься за поштовою адресою безкоштовно.

Джерело: https://vseosvita.ua/news/internet-resursi-dla-opituvanna-i-testuvanna-2748.html